WIKĘD

Firma Wikęd to uznany producent drzwi zewnętrznych stalowych, okien oraz wszelkich konstrukcji aluminowych. Drzwi charakteryzuje wysoka odporność zarówno na warunki atmosferyczne jak i na włamanie. Estetyczny wygląd oraz kilkadziesiąt wzorów z różnego rodzaju  przeszkleniem (szkło mleczne, piaskowane, refleksyjne) oraz dodatkami ze stali nierdzewnej sprawia, iż są to coraz częściej wybierane drzwi zewnętrzne przez klientów. Dzięki tak bogatej ofercie można tak dobrać drzwi, aby budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za bardzo przystępną cenę.

Oferta DRZWI WIKĘD obejmuje dwie wersje drzwi: PREMIUM (drzwi stalowe zewnętrzne) oraz NORMAL (wewnątrzklatkowe). Do drzwi zewnętrznych istnieje możliwość zamontowania naświetli bocznych, górnych, pełnych oraz przeszklonych. Każdy model drzwi Wikęd może zostać wykonany w jednym z kilku kolorów, takich jak: antracyt, złoty dąb, wenge, orzech, biały, mahoń.

Konstrukcja drzwi PREMIUM obejmuje w standardzie skrzydło drzwiowe o grubości 54 mm z uszczelką, wypełnione pianką poliuretanową, ościeżnicę laminowaną w kolorze skrzydła, 3 bolce antywyważeniowe, regulację języka, 3 zawiasy regulowane, zamek główny 4 ryglowy z wkładką w systemie 1 klucza, zamek górny i dolny 4 ryglowy, próg, klamkę z rozetą górną oraz okapnik (przy drzwiach otwieranych do wewnątrz). Konstrukcja drzwi NORMAL obejmuje w standardzie skrzydło drzwiowe o grubości 54 mm z uszczelką z wypełnieniem polisterynowym, zamek górny 4-ryglowy z wkładko-gałką, systemem jednego klucza, klamkę lambda, zamek główny 4-ryglowy z wkładką, próg aluminiowy z uszczelką, 3 zawiasy regulowane, 3 bolce antywyważeniowe oraz ościeżnica z laminowana uszczelką.

Nowością w firmie WIKĘD są drzwi CAMELEON, które można z powodzeniem skonfigurować według własnego pomysłu poprzez dobranie odpowiednich kolorów wybranych z palety RAL.

Firma WIKĘD jest także pierwszym w Polsce producentem drzwi stalowych, który w swoich produktach zastosował ciepłą ościeżnicę TERMO, co spowodowało, że drzwi oprócz atrakcyjnej ceny oraz nowoczesnego wzornictwa uzyskały bardzo dobre parametry techniczne tak poszukiwane obecnie przez inwestorów.

Zapraszamy do naszego SALONU DRZWI, gdzie istnieje możliwość obejrzenia drzwi i zapoznania się z pełną ofertą produktu.

Pobierz katalog WIKĘD