PORTA

Od wielu lat współpracujemy z renomowanym producentem drzwi, firmą Porta.

Fabryka drzwi Porta KMI Poland powstała w 1992 roku w Bolszewie, miejscowości położonej pod Wejherowem, 20 km od Trójmiasta. Jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i stałym inwestycjom Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim.

Tajemnicą znakomitej jakości wyrobów firmy Porta jest nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy. Porta posiada park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów, najnowszej generacji urządzenia do produkcji drzwi i ościeżnic.

Rozwój firmy to również stałe inwestycje w nowoczesne hale fabryczne, które spełniają najsurowsze wymogi bhp i przeciwpożarowe. Wysoka próba wyrobów firmy Porta jest także efektem użytych surowców i akcesoriów.

Do produkcji używane jest wysokogatunkowe drewno a wszystkie użyte materiały nabywane są u renomowanych producentów światowych.

Nowoczesna technologia to również dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Do wyrobów Porta stosuje wyłącznie przyjazne środowisku surowce, a nowoczesna spalarnia odpadów produkcyjnych zapewnia całkowicie zapotrzebowanie na energię cieplną fabryki. Rokrocznie fabryka zmniejsza emisję szkodliwych substancji, dążąc do całkowitej ich eliminacji.

Potwierdzeniem wysokiej jakości zarządzania firmą jest otrzymanie certyfikatu ISO 9001, przez fabryki Porta. Firma Porta posiada certyfikaty i aprobaty techniczne w akredytowanych instytutach badawczych. Pozwalają one stosować produkowane drzwi w budownictwie zgodnie z wymogami przepisów budowlanych.

Pobierz katalog PORTA