DRE

Z firmą DRE współpracujemy już od wielu lat. Ich produkty cieszą się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. DRE funkcjonuje na polskim rynku od 1991 roku i posiada pozycję lidera w sprzedaży drzwi wewnętrznych. Firma odniosła sukces dzięki bardzo bogatej ofercie i najnowocześniejszym rozwiązaniom, które stosuje w procesie produkcji skrzydeł drzwiowych.

W ofercie firmy znajdują się:

  • Drzwi płytowe - ich oferta jest szczególnie rozbudowana. DRE proponuje swoim klientom 24 linie drzwi, z których każda wyróżnia się niepowtarzalnym designem. Drzwi dostępne są w wersji z przeszkleniami lub bez oraz z tłoczeniami lub bez.
  • Drzwi top - to drzwi, które cechuje klasyczna elegancja. Część drzwi wyposażona jest w ciekawe dodatki, np. bulaj.
  • Drzwi ramowe - są to drzwi w nowoczesnym designie. Firma oferuje bardzo bogaty wybór wzorów i kolorów.
  • Drzwi techniczne - klasyczne drzwi wykonane z klejonki dębowej wzmocnionej płaskownikami stalowymi. Drzwi dostępne są w wersji z dekorami.
  • Drzwi szklane - niepowtarzalne drzwi jednoskrzydłowe, dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Ich skrzydło wykonane jest z tafli bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm.

W ofercie firmy znajdują się także drzwi przesuwane jedno- lub dwuskrzydłowe. DRE posiada w swojej ofercie dwa systemy przesuwane: naścienny i chowany w ścianę.

Katalogi do pobrania: